W każdą markę wkładamy całe serce.

Wierzymy, że przemyślany, inteligentny design tworzy przewagę biznesową, dlatego cele klienta i jego marki przekładamy na wyrazisty język wizualny.

Profil

Substancja — niezbędny element.

Specjalizujemy się w brandingu jednak do projektowania podchodzimy holistycznie, tak, aby stworzyć wyjątkowe i spójne wrażenia wizualne w wielu kanałach komunikacji. Poczynając od kluczowej identyfikacji poprzez online do offline i wszystkie działania, które znajdują się pomiędzy. Każdy nowy projekt zaczynamy od zadania właściwych pytań.

Nazwa „Substancja“ jest nieprzypadkowa. To nie tylko fajne słowo, ale również jedno z podstawowych pojęć metafizyki i oznacza niezbędny element, bez którego nie może istnieć materia. To fundament naszej działalności. Tworzymy komunikacje dopełniające marki, jesteśmy nieodzownym składnikiem skutecznego i atrakcyjnego wizualnie przekazu, który definiuje Twój brand w oczach klienta.
 

Integralna całość to więcej niż suma poszczególnych części, dlatego tak istotna jest dla nas spójna komunikacja we wszystkich kanałach, które razem tworzą kompleksowy brand experience.

Bio

Substancja jest małym, niezależnym studio założonym w 2005 roku przez Konrada Wysokińskiego — projektanta z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie komunikacji wizualnej.

Przez ostanie 12 lat Konrad zdobywał doświadczenie projektując i później także prowadząc działy kreatywne w agencjach takich jak na przykład Ogilvy Interactive, Peppermint czy Connectmedica. Kierując się nadrzędną filozofią by uczynić pięknie minimalistyczną pracę — pracą, która przebijając się przez szum informacyjny pomoże organizacjom opowiedzieć swoją historę. Konrad ma na swoim koncie wiele nagród, zdobył min. złotą i brązową Effie Award.

 

konrad-wysokinski

Zobacz w czym możemy Ci pomóc.

Doradztwo

Koncept
Strategia marki
Rewitalizacja marki
Naming
Copywriting
Fotografia

Design

Logo
Identyfikacja wizualna
Branding
Projektowanie interfejsów
Web design
Projektowanie aplikacji
Ikonografia
Opakowania

Development

Web
Front-end
Back-end
Wireframes
Aplikacje Mobilne (iOS, Android)

substance_studio_1720